Župa Gospe od Zdravlja odličnom igrom izborila polufinale

20. veljače 2023. | Neum, Vijesti

Nakon jučerašnje utakmice u Čitluku protiv ekipe Bijelog Polja koju su pobjedili rezultatom 3:1, neumska župa nastavlja borbu dalje.

Dečki su izborili polufinale Međužupne lige Hercegovine te nastavljaju borbu za prvo mjesto.

Za portal Neum online igrači naše župe izjavili su kako su jako ponosni na svoje mjesto te podršku koju imaju tijekom trajanja natjecanja.

Dečkima želimo puno sreće te ne sumnjamo u uspješan nastavak lige.

Podjeli vijest

Više vijesti

VIJESTI

NEUM

SPORT