NaslovnicaVijestiNeumHNK Neum: Uspješan vikend za sve ekipe, seniori slavili na domaćem terenu

HNK Neum: Uspješan vikend za sve ekipe, seniori slavili na domaćem terenu

Seniori HNK Neuma slavili na domaćem terenu

U nedjelju, 23. listopada, HNK Neum je na domaćem terenu na Meterizu dočekao NK Kamešnicu iz Podhuma kod Livna.

Ekipe su odigrale uzbudljivu utakmicu prepunu preokreta. U prvom poluvremenu gosti su poveli 0-1 te se s tim rezultatom dočekalo poluvrijeme. U nastavku utakmice, u drugom poluvremenu odigravala se prava drama. Prvo su gosti zabili pogodak za rezultat 0-2, nakon čega su domaćini preuzeli kontrolu nad igrom i do kraja susreta zabili čak četiri pogotka z konačan rezultat 4-2. Golove su za domaću ekipu postigli redom Marsel Mace, Jure Lovrić, Željko Sentić i Stipe Vujnović.

-Oglas-

Pobjede Starijih Limača na Tika-Taka ligi u Mostaru

Stariji limači HNK Neuma su u nedjelju, 23. listopada, nastupili na Tika- Taka ligi u Mostaru. Odigrali su dvije utakmice protiv Leostarsa i As Medugorje i u obje zasluženo pobijedili. Praksa ove lige najmlađih je da se rezultati ne objavljuju.

Čestitamo HNK Neumu na odličnim rezultatima ovog vikenda.