Večeras, 21. listopada u dvorani župne crkve Gospe od Zdravlja obilježeni su Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.
Prije početka svete Mise, vrtićanci su u narodnim nošnjama imali nastup za uvodnu pjesmu i zaslužili pljesak prisutnih vjernika. Neumski župnik, don Mladen Šutalo blagoslovio je donesenu hranu te svima zahvalio na trudu i vremenu uloženom u današnji dan.
Atmosferu pogledajte u fotogaleriji:
FOTO: Miris kruha ispunio crkvenu dvoranu, sve je spremno za večeras


















