Svi telefonski operateri u BiH uvode plaćanje mjesečne naknade

02. lipnja 2022. | Regija, Vijesti

Svi telefonski operateri od 1. srpnja 2022. uvode naknadu od 1 KM mjesečno za korištenje mreže.

Ova naknada se odnosi samo na prepaid korisnike, odnosno korisnike koji su na bonovima.

Na temelju suglasnosti Regulatorne agencije za komunikacije BiH, doći će do izmjena i dopuna Cjenovnika i to na način da će se od 1. srpnja 2022. godine vršiti obračun mjesečne naknade za korištenje resursa mobilne mreže u iznosu od 1 KM (s PDV-om).

 

Podjeli vijest

Više vijesti

VIJESTI

NEUM

SPORT