Svi telefonski operateri od 1. srpnja 2022. uvode naknadu od 1 KM mjesečno za korištenje mreže.
Ova naknada se odnosi samo na prepaid korisnike, odnosno korisnike koji su na bonovima.
Na temelju suglasnosti Regulatorne agencije za komunikacije BiH, doći će do izmjena i dopuna Cjenovnika i to na način da će se od 1. srpnja 2022. godine vršiti obračun mjesečne naknade za korištenje resursa mobilne mreže u iznosu od 1 KM (s PDV-om).




