NAVIJAČKI NEREDI U MOSTARU Jedna osoba ozlijeđena u otmici transparenta

09. travnja 2024. | Vijesti

Uoči gradskog mostarskog derbija koji se idući vikend igra u Mostaru pod Bijelim Brijegom između Zrinjskog i Veleža došlo je do nereda, piše Hercegovina info.

Naime, kako se neslužbeno doznaje navijačka skupina “Red Army” u otmici transparenata Ultrasa ozlijedila jednog mladića.

U MUP-u Hercegovačko-neretvanske županije za sada nemaju službenih informacija o neredima.

Navijači Veleža ipak su se na svojim stranicama “pohvalili” otetim transparentima te tako potvrdili navode u neredima.

Podjeli vijest

Više vijesti

VIJESTI

NEUM

SPORT