Iz HNK Neum pozvana tri igrača u reprezentaciju HNŽ-a

23. kolovoza 2021. | Neum, Sport, Vijesti

Reprezentacija Nogometnog saveza HNŽ-a nastupa na tradicionalnom nogometnom turniru kojeg organizira Nogometni savez FBiH, na kojem nastupa 10 županijskih reprezentacija iz FBiH, a koji će se održati na Kupresu od 24. do 26.8.2021. godine.

Iz Neuma su pozvani sljedeći igrači:
-Josip Čamo
-Stjepan Marić
-Marko Previšić

Turnir igra 2006. godište.
Čestitke neumskim momcima i HNK Neum na dobrom radu kojeg ovakvi rezultati potvrđuju.

Podjeli vijest

Više vijesti

VIJESTI

NEUM

SPORT