spot_img
NaslovnicaVijestiNeumHNK Neum: Kadeti i juniori uzeli maksimalan broj bodova protiv FK Klis

HNK Neum: Kadeti i juniori uzeli maksimalan broj bodova protiv FK Klis

Jutros u skolpu 3. kola Omladinske lige FBiH Jug, kadeti i juniori dočekali su vršnjake iz FK Klis Buturović polje.

U prvoj utakmici danas, nogometaši HNK Neuma su upisali visoku i uvjerljivu pobjedu od 4:1. Ekipa Neuma je bolje odigrala drugo poluvrijeme u kojem su postigli 3 pogotka. Konačno su uspjeli naplatiti šanse koje su propustili iz prošlih utakmica i uzeli sve bodove danas.

-Oglas-

U drugoj utakmici danas, juniori HNK Neum su uvjerljivo svladali FK Klis sa 3:0, no utakmica je bila teška i igralo se po teškom vremenu za igrače. Po rezultatu bi rekli da protivnik nije bio težak, ali nije tako. Igrači su se puno potrošili za ovu pobjedu i 20 minuta prije kraja, vratar HNK Neuma, Stipe Marić je obranio udarac sa 11 metara i tako u 3. kolu sačuvao mrežu HNK Neuma netaknutom.

Čestitke igračima i trenerima HNK Neuma na današnjoj igri i rezultatu koji su ostvarili, te se nadamo da će se ekipa HNK Neuma iz kola u kolo podizati sve više i više. Igračima FK Klisa ovim putem čestitamo na ulasku u 1. Omladinsku ligu FBiH.

U idućem kolu HNK Neum ide u goste kod HNK Grude.