FOTO | Umjetnička atmosfera u dvorištu crkve Gospe od Zdravlja

02. srpnja 2022. | Galerija, Neum, Vijesti

Kako smo već prethodno pisali, sinoć je otvorena XXIII. Umjetnička kolonija “Neum 2022.” koja već tradicionalno okuplja umjetnike iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske. Ove godine boravit će u našem gradu od 1.-3. srpnja uz prigodni program svaku večer.

Jutros, s početkom u 9:00 sati umjetnici su započeli sa kreiranjem novih umjetničkih djela raznoraznih motiva. Posjetitelji su ih mogli pronaći u crkvenom dvorištu u tijeku stvaranja novih slika. Sva novonastala djela bit će predstavljena neumskoj publici.

Za kraj napominjemo kako su danas pa sve do nedjelje navečer Muzej i Galerija Neum stalno otvoren za posjetitelje, a ulaz je BESPLATAN. Iskoristite ovo i upoznajte bogatu umjetnost i povijest koje ovo mjesto krije.

 

Podjeli vijest

Više vijesti

VIJESTI

NEUM

SPORT